ANKARA HALI YIKAMA

Ankara Deniz Halı Yıkama olarak sizlere kaliteyi sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler ile sizleri günlük yaşantınızda daha rahat,huzurlu ve sağlıklı hissetmenizde yardımcı oluyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçin ve sunduğumuz hizmetlerden faydalanın!

Halı yıkama konusunda alanında uzman personellerimiz bulunmaktadır. Uzun süredir bu sektördeyiz ve oldukça tecrübeliyiz. En kaliteli cihazları ve en profesyonel malzemeleri kullanarak halılarınızın ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlıyoruz.

Halı yıkama konusunda ilerleyerek yerinde halı yıkama hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede halıfleks ve büyük halılarınız kolaylıkla temizlenmiş olacaktır. Özel cihazlar ile yıkama işlemleri gerçekleştirilir.

Koltuk yıkama ile koltuklarınızın yıkanması profesyonel şekilde gerçekleşir ve uzun süre temiz kalması sağlanır.

Stor perde yıkama ile yıkanması zor olan stor perdelerin yıkanmasını sağlıyoruz. Böylelikle uzun süredir yıkanmayan perdeleriniz parlayarak ışıldıyor.

Battaniye ve yorgan yıkama ile büyük eşyalarınızın yıkanmasında yardımcı oluyoruz. Bu tarzdaki büyük eşyalarınızın yılda en az iki kez yıkanması gerekir. Bu eşyaları evde yıkamak zorlu olabileceğinden bizden destek alabilirsiniz.

Overlok hizmeti ile halılarınızın yıpranan kenarlarını onarıyoruz. Bu sayede daha iyi bir görüntü elde edilmiş oluyor.

Alanında uzman kadromuz ile sizleri beklemekteyiz. İnternet sayfamızda işletmemiz ile ilgili çeşitli görseller bulunmaktadır. Bunlar ile de halılarınızın iyi bir şekilde yıkandığından emin olabilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçerek hakkımızda ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırmalarımız hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

koltukyikama maxresdefault haliyikama12-13.jpg haliyikama12-9 haliyikama12-7 haliyikama12-14 haliyikama12-4

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz