Mamak Halı Yıkama

Halı yıkama işlemleri öncesinde bir takım işlemler bulunmaktadır. Bunu her firma yapmasa da bazı firmalar yapar ve müşteriden onay aldıktan sonra yıkamaya başlar. Bu işlemler, gruplandırma, kontrol etme, ölçme, fiyatlandırma ve onay alma şeklindedir. Temizliği istenen halı ilk olarak gruplandırması yapılır. Gruplandırma halının ipinin yapısı, dokuma özelliği ve boyasının yapısı incelenmektedir. Sonrasında halılar kontrol edilir. Kontrol sırasında halıların ne kadar kirli olduğu, halıdaki lekelerin tespiti ve deformasyonların tespiti yapılır. Sonrasında ise ölçme ve fiyatlandırma yapılmaktadır. Halıların metrekaresi ölçülür ve buna göre bir fiyat çıkarılır. Müşteri de bu fiyatı onayladığında yıkama aşamalarına geçilir. Aynı şekilde fiyatlandırmayan ekstra istekler de elenmektedir. Örneğin püskülün tamir edilmesi ya da halının yapısının zorlu olması gibi.

Halı yıkamada müşterilere uygun fiyatlar sunan Mamak halı yıkama, yıkama işlemlerinden önce halıları bir takım kontrollerden geçirir ve buna göre fiyatlandırma yapar. Bunun soncunda da uygun fiyat çıkararak müşteriden onay bekler. Onayı alan firma halıların yıkanmasını sağlar. Kaliteli bir hizmet için hem yıkama aşamaları hem de yıkama öncesi aşamalar önemlidir.

Halı yıkama öncesinde yapılması gerekenler

Firmalar halı yıkama öncesinde, gruplandırma, kontrol, ölçme ve fiyatlandırma işlemleriniyapmaktadır. Bu sayede daha kaliteli bir hizmet ortaya çıkar. Hem de müşteriden onay alınması sağlanmış olur. Mamak halı yıkama bu imkanları sunmaktadır.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz