overlok

Ankara Deniz Halı Yıkama

Overlok, halıların yıpranan kenarlarının tamir edilmesi demektir. Zamanla yıpranan ve ipleri sökülen halılar dikilerek eski haline getirilebilir. Aynı zamanda halılar istenen boyutta kesilerek dikilebilir. Yıpranan halılar bu sayede ilk günkü haline döndürülmüş olur. Overlok yapılacak halılar halı rengine uygun iplerle yapılır. Bu sayede halıda uyum oluşur ve daha şık görünür. Overlok makineleri ile halıoverlokları yapılmaktadır. Eski görünümden kurtulmak ve yenilenmek için en çok tercih edilen yöntemdir. Halıların sadece kenarları bozuldu veya yıprandı diye halıları değiştirmek büyük bir masraf ister. Bunun yerine halıların yıpranan yerleri onarıldığında daha uzun süreli bir kullanım sağlanmış olur.

Halıların kenarlarında bulunan saçaklardan şikayetçi olan bayanlar ya da halıları yıpranan bayanlar hemen overlok yaptırmalıdır. Yıpranmanın olduğu anlaşılır ve ilk anda overlok yapılmazsa halılarda daha fazla yıpranma meydana gelecektir ve kurtarma sağlanamayacaktır. Halılarda yıpranma olmadan da overlok yaptırılabilir. Alınan bir halının küçültülmek istenmesi nedeniyle overlok tercih edilebilir. Böylelikle halılar istenilen boyutta ve kullanılacak yere uygun hale getirilmiş olur.

Halı Yıkama Firması Overlok Hizmeti

Halı yıkama konusunda en iyi imkanlar sağlayan firma overlok konusunda da hizmet vermektedir. İletişime geçerek halılarınızın overlok yapılmasını sağlayabilirsiniz. Halılar evinizden alınarak overlok yapılır ve tekrardan evinize teslim edilir. Artık eski halılardan kurtulun ve yenilenmiş halıları kullanmayı deneyin. Profesyonel overlok makineleri ile halılarınız yenilenecek.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz