Yerinde Halı Yıkama

yerinde halı yıkama

Ankara Deniz Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama ile bireylere kolaylık sağlanmaktadır. Bu sayede taşınmayacak halıların yıkanması sağlanmış olur. Uzman ekip tarafından yürütülen bir çalışmadır. Örneğin çeşitli ofislerdeki halılar, camilerdeki halılar bu şekilde yerinde yıkama hizmeti ile temizlenmektedir. Aynı şekilde evlerde parke yerine tercih edilen halıflekslerin yıkanması da bu şekilde daha kolay olmaktadır. Halılar ne kadar süpürülse de yıkama ile tüm kirlerden kurtulmuş olunur. Bu yüzden yılda en az bir kez halıların kesinlikle yıkanması gerekir.

Yerinde halı yıkama, çeşitli cihazlarla gerçekleştirilmektedir. Sanayi tipi halı yıkama makinesi ve sanayi tipi yüksek emiş gücüne sahip vakum makinesi yıkanmaktadır. Makinelerde kullanılan halı şampuanları da son derece kaliteli ve doğal olmalıdır. Bu sayede halılar ilk günlü haline dönüştürülmüş olur. Halılar sanayi tipi cihazlarla köpürtülür ve özel fırça aparatıyla iyice temizlenir. Sonrasında ise halıdaki köpük ve sular vakum makinesi sayesinde emilir. Bu sayede halılar tüm kirlerinden arınır. Yüksek emiş gücüne sahip olmasından dolayı halının en derinlerinde biriken kir ve maytlar bile kolaylıkla alınmış olur.

Yerinde Halı Yıkama Güvencesi

Halıların sağlık açısından en zararlı eşya olduğu bilinmektedir. Bu yüzden sürekli temizlenmesine önem verilmektedir. Küçük ve taşınabilir halılar kolaylıkla alınıp yıkansa da bazı halılar bu şekilde yıkanamaz. Bu tarzdaki duvardan duvara halı modelleri yerinde halı yıkama ile temizlenebilir. Bu da bireylere kolaylık sağlar.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz