Yorgan & Battaniye Yıkama

yorgan_yikama,battaniye yıkama

Ankara Deniz Halı Yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Ağır olan eşyaların yıkanması oldukça zordur ve büyük bir güç, kuvvet ister. Bu güce sahip olamayan bayanalar da bu yıkama işini beceremeyebilirler. Yorgan ve battaniye yıkamaları ayakla çiğneme şeklinde yapılmaktaydı. Bunun yanı sıra battaniye küçükse çamaşır makinesine atılabilir. Hem saklanmaları hem de en iyi ortam koşulu sunmaları nedeniyle bakteri birikimi fazladır. Bu yüzden düzenli olarak yıkanması gerekir. İnsan derisinden beslenen maytlar, yorgan ve battaniyelerde de çok fazla oranda bulunmaktadır. Bu mikroorganizmalar çok küçük olduğu için görünmezler. Bu yüzden astıma neden olabilir veya ciğerlere zarar verebilirler. Battaniye ve yorgan üzerinde ya da yapısında gözle görülebilen canlılar da yaşayabilmektedir. Örneğin pireler bunlar arasında yer alır. Pireler de bireyleri ısırarak beslenirler.

Yorgan ve battaniye yıkanması özel cihazlar sayesinde gerçekleştirilmektedir. Uygun devirde yıkama yapılır ve eşyaların deforme olmaması da sağlanmış olur. Aynı zamanda kullanılan şampuanın doğal içerikli olmasına dikkat edilmelidir. Bireyleri rahatsız edecek yoğun bir kokuya sahip olmaması istenir. Özellikle astım hastaları için bu oldukça önemlidir.

Yorgan ve Battaniye Yıkamada Güvenilir Adres

Yorgan ve battaniye yıkanmasında güvenilir bir adres bulma önemlidir. Yıkanan battaniye ve yorganın tüm kir ve canlılarından arınmış olması beklenir. Bunun için battaniye ve yorganın iç kısımlarına yerleşen bakterilerin uzaklaştırılabiliyor olması gerekir. Yorgan ve battaniye yıkama kısa sürede yapılmaktadır.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz