Akdere Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi birçok aşamadan oluşan bir iştir. Firmalara halı yıkatmadan önce firmaların yapması gereken aşamalar bulunmaktadır. Bunlar, halıların incelenerek gruplandırılması, kontrol edilmesi, ölçülmesi, fiyatlandırılması ve müşteriden onay alınmasıdır. Bu aşamalar sonucunda halılar yıkanabilir ve kaliteli bir hizmet sağlanmış olur. Halılar ilk önce gruplandırılmalıdır. Halılar incelenerek, iplerine, dokuma özelliğine, kullanılan boyanın rengine ve halının özelliğine göre gruplandırılır. Bu esnada yıkaması zorlu olan halılardan ek ücret alınabilmektedir. Bunun sonrasında halılar kontrol edilir. Halı üzerinde leke ve deformeler tespit edilir. Ölçeme işlemi yapılarak halıların kaç metrekare oldukları çıkarılır ve buna bağlı olarak fiyatlandırma yapılır. Aynı şekilde halıdaki tamir isteniyorsa da ek ücret alınmaktadır. Bunlar doğrultusunda elde edilen fiyat müşteriye onaylatılır ve yıkama aşamasına başlanır.

Yıkama işlemlerinde aşama halinde devam etmektedir. Her aşama birbirine bağlıdır. Bir aşamada eksiklik olursa halı temizlenmiş olmaz. Bunun için her aşmaya gerekli özeni gösteren firmaların seçimi yapılmalıdır. Bu konuda Akdere halı yıkamabir numaradır. Uzun süredir hizmet vermektedir ve müşterilerden her zaman olumlu yanıt almıştır. Bayanlara yardımcı olmada da bir numaradır.

Halı Yıkama Öncesinde Neler Yapılıyor

Halı yıkama aşamaları öncesinde kontrol ve fiyatlandırmaaşamaları bulunmaktadır. Bu aşamalar sonucunda müşteri onaylarsa yıkama yapılmaktadır. Akdere halı yıkama her zaman müşteriler tarafından onaylanmıştır. Hemen iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz