Mutlu Mahallesi Halı Yıkama

Halı yıkama firmaları hem evlere hem ofislere hem de halı bulunan her yere hizmet sunmaktadır. Taşınamayacak kadar çok ve büyük olan halılar yerinde yıkama ile temizlenmektedir. Bu işlem özel makineler ile yapılmaktadır. Sanayi tipi makineler kullanılarak halılara en ince detaylarına kadar yıkanır. Döner başlıklı halı yıkama cihazı sayesinde halıların arasına işleyen lekeler hemen temizlenir. Bu başlıkla köpürtme ve fırçalama yapılmış sonrasında ise halı üzerindeki kirli su ve köpük çekilmektedir. Bu işleme ise sanayi tipi yüksek emiş gücüne sahip makinelerle yapılır. Bu cihazlar ile halı üzerindeki ve diplerindeki hem lekeler hem de mikroorganizmalar alınmış olur. Sonrasında nemli kalan halılar kurumaya bırakılır.

Yerinde halı yıkama imkanı sunan Mutlu Mahallesi halı yıkama, zorlu halılarla dahi mücadele edebilir. Hem firmada hem de yerinde halı yıkamada bir numaradır. Camiler, ofisler veya halıfleks kullanılan yerlerde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra stor perde, yorgan battaniye ve koltukların yıkanması konusunda da hizmet sunmaktadır. Ankara’nın birçok yerine hizmeti bulunmaktadır. İnternetten araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Yerinde halı yıkama, her firma tarafından sunulmaz. Yerinde yıkama cihazı olan firmalar bu imkanları sunmaktadır. Mutlu Mahallesi halı yıkama da bu firmalar arasında yer almaktadır. İnternet sayfasını ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz