Saimekadın Halı Yıkama

Halı yıkama aşamaları arasında en çok dikkat edilmesi gereken aşamalardan biri de kurutma aşamasıdır. Kurutma aşamasında halıların kirlenme potansiyeli nemli olmasından dolayı çok yüksektir. Bu yüzden halıların en uygun ortamda kurutulması gerekir. Halı yıkama firmalarından bazıları kaliteli hizmet sunarak halıları havadar ve temiz yerlerde kuruturlar. Bazı kalitesiz firmalar ise halıları demirlere asar. Demirlerde oluşan paslar halılara geçmektedir. Bu hiç sağlıklı bir yöntem değildir. Aynı şekilde halılar güneş altında da kurutulmamalıdır. Güneş ışınları halı renginin açılmasını sağlar. Bu nedenle halıdaki canlılık kaybolur.

Halı yıkamada kurutma aşamasında halının nemli olması istenir. Eğer halı çok ıslaksa kuruması çok zor olur ve kuruma esnasında tekrar kirlenme ihtimali vardır. Bunun için iyi bir şekilde sıkma yapılması gerekir. Bunun için uygun devirli cihazlarda sıkma işlemi gerçekleşir. Aynı şekilde halının yapısı göz önünde bulundurularak da sıkma yapılmaktadır. Bu sayede deforme olmaz. Halı yıkamada her aşamaya dikkat eden Saimekadın halı yıkamamüşterilerine destek olarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Özel kurutma alanları ve sıkma cihazı ile halınızın deforme olmamasını ve tekrardan kirlenmemesini sağlar.

Halı Yıkamada Kurutma ve Sıkma İşlemleri

Halı yıkamada kurutma ve sıkma işlemlerine dikkat edilmelidir. Bu konuda hassas firma bulmak önemlidir. Saimekadın halı yıkama bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Hemen iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz