Batıkent Halı Yıkama

Halılarda kolay kolay çıkmayan inatçı lekeler bulunmaktadır. Bu lekeler, bir şeylerin dökülmesi ile oluşabilirken kendiliğinden de oluşabilmektedir. Bu lekelerin çıkartılması için bazı yöntemler bulunmaktadır. Örneğin, alkollü içkiler, şampuanlanarak ve beyaz ispirto ile çıkarılabilirken, çikolata ılık su veya amonyak ile çıkartılabilir. Kahve lekesi, normal şampuanlar ile çıkarılamazsa ispirto ve %10’luk amonyak ile çıkarılabilir. Küf lekesi, amonyaklı su ile tampon yapılarak çıkarılabilir. Aynı şekilde mum lekesi ise yapısı nedeniyle ısıtılarak alınması gerekir. Bu nedenle üzerine emici kağıt konur ve ısıtılarak alınır. Kan lekesi soğuk su ile temizledikten sonra şampuanlanır. Oje döküldüyse eğer renksiz aseton ile çıkarılabilir. Yağlı boya tiner ile çıkartılabilirken parfüm de ispirto ile çıkartılabilir.

Halılarınızı yıkamaya verirken, üzerinde çıkarılmasını istediğiniz lekenin maddesini de söyleyerek yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede daha kısa sürede yanıt alabilir ve halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesinde yardımcı olmuş olursunuz. Leke çıkarması konusunda uzman olan Batıkent halı yıkama, her lekeyi çıkarmaktadır. Uzun süredir bu işi yaparak müşterilere garantili temizlik sunmaktadır.  Yiyecek, içecek, kimyasal gibilerin hepsini çıkarabilir. Fakat eğer kimyasal döküldüyse ve halıyı geriye dönülmez bir şekilde deforme ettiyse bunun için bir çözüm bulunmamaktadır.

Halılardaki Lekelerden Kurtulun

Halılardaki lekelerden kalıcı bir şekilde kurtulmanın yolu halı yıkamaya vermektedir. Halı yıkamada önde gelen isimler arasında yer alan Batıkent halı yıkama tüm lekeleri çıkartır.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz