Ergenekon Halı Yıkama

Halıları yıkama aşamaları arasında dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de halıların kurutulmasıdır. Halılar kurutulurken tekrar kirlenmemesi için çok dikkatli olunmalıdır. Bunun için özel kurutma cihazları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra halı kurutma ortamları da bulunmaktadır. Özellikle güneşin altında halıların kurutulmaması gerekir. Güneş ışınları halının renklerini solduracaktır. Aynı zamanda halının kurutulacak ortam koşulları nemli ya da soğuk olmamalıdır. Bu sayede kuruma olmayabilir ve halılar daha da kötü olabilir. Halıların havalandırılmasını sağlayan özel alanlar tercih edilmelidir. Aynı zamanda buralar sürekli temizlenmelidir. Halılar kurutulurken toz, toprak olan yerlere konulmamalı ve aynı zamanda demirlerin üzerine asılmamalıdır. Özellikle küflenmiş ve pas tutmuş demirle halıların küflenmesine neden olur.

Ergenekon halı yıkama bünyesinde kurutma alanları bulunmaktadır. Bu sayede halılar güvende ve hijyenli bir şekilde kurutulmuş olur. Ergenekon halı yıkama, yerinde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Özellikle taşınamayacak kadar büyük ve çok halılar için bu idealdir. Halılar özel cihazlar sayesinde yerinde yıkanabilir ve lekelerden mikroorganizmalardan arındırılmış olur. Uzun süreli kullanım sağlar.

Halı Yıkama Konusunda Kurutma Yeri Seçimi

Halı yıkama işinde kurutma alanı seçimi işin en önemli noktasıdır. Bu yerin kurutma şartlarına uygun olması ve temiz olması gerekir. Aynı zamanda kurutma işlemi sağlayan makineler de bulunmaktadır. Ergenekon halı yıkama bu aşamaya özen göstererek hassas davranır ve temizlenen halıların tekrar kirlenmesine izin vermez.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz