Güneşevler Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda lider markalar arasında yer alan Güneşevler halı yıkamamüşterilerine güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Halı yıkama işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirmekte ve en temiz şekilde bireylere sunmaktadır. Halı yıkama aşamalarında hiçbirini atlamayarak sunduğu hizmetten söz ettirmektedir. Uzun süredir bu işi yapıyor ve tercih sayısı gün geçtikçe artıyor.

Alanında uzman çalışanlar her çeşit halıda tecrübelidir. En son aşamalardan biri olan kalite kontrol kısmından geçmeyen halılar tekrar yıkanmaya gönderiliyor ve halılar baştan yıkanıyor. En temiz haline ulaşana kadar bu işlemler yineleniyor. Halılarda zorlu lekeler bulunuyorsa belirli bir süre suda bekletiliyor. Lekeler yumuşayana kadar bekleme gerçekleştikten sonra doğal şampuanla köpürtme yapılıyor. Lekeler çıkana kadar işlemler tekrarlanıyor. Bazen her leke çıkmayabilir. Bu yüzden halılarınızı teslim etmeden önce firmaya yardımcı olarak üzerinde bulunan lekelerin neler olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu sayede lekeler kısa sürede çıkarılmış olur.

Halı Yıkama Firmalarına Hangi Lekeler Olduğunu Söyleyin

Halı yıkama firmalarına verdiğiniz halıların en iyi şekilde temizlenmesi için üzerindeki lekelerin neler olduğunu söyleyiniz. Bu sayede lekelerle mücadele kısa sürecek ve hemen çıkarılma sağlanacaktır. Her lekenin çözücü kullanılarak çıkarma işlemi uygulanabilir. Güneşevler halı yıkama halıdaki her lekenin çıkarılması garantisini vermektedir. Sadece deforme olan yerler ve leke gibi görünen yerlerde eskiye dönüş sağlanmaz. Çünkü buralarda malzeme kaybı olmuştur ve geri dönüşü yoktur.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz