Hasköy Halı Yıkama

Evde sürekli kullanılan halılar sürekli olarak pislenmektedir ve bunun için de sürekli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Halıların temizlenmesi gerektiği nereden anlaşılır? Halılarda tozlanmalar meydana gelmeye başladıysa, ipleri biraz yapışmaya başladıysa ve evde uzun süredir temizlik yapılmıyorsa halının artık temizlenme vakti gelmiş demektir. Bu gibi durumda süpürge makinesinden yardım alınabilir. Bu belirtiler çok fazla kirlenmediği anlamına gelmektedir. Süpürge yardımcı olmaktadır. Eğer, halıda matlaşma ve yapışkanlık varsa, halı rengi ilk renklerine göre daha koyuysa ve renkler canlı değilse, halıya temas eden sandalye ve benzeri eşya bacakları kaldırıldığında yuvarlak şekilde kir izi varsa ve halıdaki tozlar veya lekeler belli oluyorsa halı acil bir şekilde yıkamaya verilmelidir.

Halıdaki çeşitli belirtiler ile halının ne kadar pis olduğu anlaşılır ve buna göre temizlik yapılır. Kirler çok fazlaysa hemen bir halı yıkama firması ile irtibata geçilerek halı ilk günkü haline getirilir. Hasköy halı yıkama, halıların en iyi şekilde yıkanmasında yardımcı olur. Ne kadar uzun zamandır yıkanmadıysa yıkanmasın halıları eski haline getirir. Öncelikle üzerindeki tozlardan kurtulur ve sonrasında halı suda bekletilebilir. Bunun için halınızı en son zaman yıkattığınızı söylemelisiniz.

Halı Ne Zaman Yıkanır?

Halıdaki bazı belirtiler halının ne zaman yıkanması gerektiğini ve en son zaman yıkandığını söyler. Hasköy halı yıkamaile de halılarınızın bu kötü görünümlü halinden kurtulabilirsiniz.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz