Şehit Kubilay Halı Yıkama

Kış mevsimi biterken evlerin iyi temizlenmesi için ayrıntılı bir yaz temizliği yapılır. Bunun yanı sıra bayram temizlikleri de ayrıntılı olarak yapılmaktadır. Ayrıntılı temizlik içerisinde dolapların içlerinin boşaltılıp temizlenmesi, koltukların yıkanması veya silinmesi, perdelerin yıkanması, duvarların boyanması ve halıların yıkanması ve yıkatmaya verilmesi bulunmaktadır. Belki de bunlardan en önemlisi halıların yıkanmasıdır. Uzun süre yıkanmayan halıların içerisine kirler ve bakteriler yerleşir. Tozlar süpürge ile sürekli olarak alınsa da halının gözeneklerine işleyen, iplerinin arasına yerleşen mikroorganizmalar alınmaz. Bunun için halıların iyi bir şekilde yıkanması gerekir.

Halılar, özel halı şampuanları ve fırçalar ile yıkanmaktadır. Bayanlar önceleri kendileri yıkasalar da günümüzde artık bu pek mümkün olmayabilmektedir. Bu nedenle halı yıkama firmaları imdada yetişmektedir. Bu firmalar özel cihazları ile halıları en iyi şekilde yıkamakta ve teslim etmektedir. Bunlardan biri olan Şehit Kubilay halı yıkama firması bireylere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Halı Yıkamada Uzman

Halı yıkama konusunda uzman olan Şehit Kubilay halı yıkama, müşteri memnuniyetine son derece önem verir. Halıları bayanlar kadar hassas yıkar ve kullanıcıya teslim eder. Aynı zamanda yerinde temizlik de yapmaktadır. Yorgan ve koltuk gibi eşyalar da yıkayabilmektedir. Bu imkanları ile müşterilere kolaylıklar sunar. Profesyonel makineler ve özel halı şampuanları ile halıları en ince ayrıntısına kadar temizler. Aynı zamanda bakterilerden tamamen arınmasını sağlar.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz