Şenlik Halı Yıkama

Halıların üzerinde istemesek de ve sürekli temizlesek de bakteriler ve maytlar bulunur. Bunlardan kurtulmak için de profesyonel temizlik yapılması gerekmektedir. akarya da maytlar, eklem bacaklı canlılar arasında yer almaktadır. Bu canlılar keneler gibi acarina alttüründendir. Halıda kolaylıkla yaşayabilirler. İnsandan dökülen deriler ile tozları ile beslenirler. İnanılmaz derece küçüktürler ve vücutta milyarlarca bulunabilmektedir. Sadece mikroskop ile görülebilirler. Aynı zamanda astıma neden olmaktadırlar. Nemli bölgeleri severler. Akarlar tek çeşit değildir ve 156 tane çeşidi bulunmaktadır. Özellikle yataklarda da bulunmaktadırlar ve yatakların da sürekli olarak temizlenmesi gerekmektedir. İnsan sağlığı inanılmaz derecede tehdit ederler. Halıda bulunma sayıları ise çok daha fazladır.

Maytlar, oda koşullarında, deri parçalarının bol olduğu yerlerde ( ki halıda çok fazladır), güneş ışığı olmayan yerlerde bolca bulunurlar. Bu şartları en çok sağlayan ise halılardır. Bu nedenle halılarda çok fazla bulunmaktadırlar. Bu sayede de bireylerin sağlıklarını her gün tehdit etmektedirler. Bunun engellenmesi için de halıların belirli aralıklarla özel şampuanlar ile yıkanması gerekir. Süpürge makinesi ile süpürge halının diplerinde bulunana maytların gitmesini sağlamaz. Ama yıkama ile su ve şampuan halının her yerine ulaşacağından kolaylıkla temizlenebilirler. Bunun için Şenlik halı yıkama tercih edilebilir.

Maytlardan Kurtulun

Şenlik halı yıkama ile maytlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Profesyonel cihazlar ve özel şampuanlar ile toz ve kirlerden kurtulmak artık çok kolay.

Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
Tıklayıp Yazabilirsiniz